Späť

Stropný nosník HELUZ MIAKO - 675

Kategória produktu: Stropy / Keramické stropy HELUZ MIAKO
Rozmery (DxŠxV): 6 750 x 160 x 230 mm
Hmotnosť: 162 Kg

Popis

Na maximálne variabilnú stropnú konštrukciu, ktorá nevyžaduje technologicky náročnú montáž, zachováva zdravú vnútornú mikroklímu a zároveň je cenovo dostupná.

Polomontované stropy MIAKO sú súčasťou komplexného systému pre hrubú stavbu. Používajú sa najčastejšie v bytových a občianskych stavbách, ale je možné ich použiť aj v priemyselných a poľnohospodárskych objektoch.
Tieto stropy sú veľmi variabilné a je možné ich použiť aj pri členitých a nepravidelných pôdorysoch miestností do svetlosti až 8 metrov. Po doplnení výstuže je možné využitie aj ako spojité nosníky alebo na konzoly, napr. balkónov a schodiskových podest. Nehodia sa však do stavieb, ktoré sú dynamicky namáhané.

Keramické trámikové stropy HELUZ MIAKO sú tvorené keramickými stropnými vložkami a keramicko-betónovými stropnými nosníkmi vystuženými zváranou priestorovou výstužou. Rovný keramický tehlový podhľad je dobrým podkladom pre zhotovenie omietky. Strop vďaka výbornej akumulácii a schopnosti prijímať a uvoľňovať vlhkosť vytvára v miestnostiach zdravú mikroklímu, a preto sú keramické stropy zárukou zdravého a hygienického bývania. Taktiež z hľadiska požiarnej odolnosti, tepelnoizolačných a akustických parametrov sú tieto trámikové stropy vhodnými konštrukčnými prvkami pre bytovú aj občiansku zástavbu.
Stropy HELUZ MIAKO sú veľmi variabilné a dokážu zakryť miestnosti až do svetlosti 8 metrov.

Výhody

  • systémové riešenie
  • maximálna variabilita
  • cenová dostupnosť
  • možnosť aj ručnej montáže
  • tradičná a obľúbená technológia montáže stropu
  • keramický podhľad = vhodný podklad pre omietku
  • na zdravú vnútornú mikroklímu
  • najpoužívanejší keramický strop

Máte už vytvorenú projektovú dokumentáciu?
Nestrácajte čas prehŕňaním sa v cenníkoch a technických špecifikáciach.

Vypracujeme vám výkaz výmer
a to úplne zadarmo!

Výpočet spotreby materiálu zadarmo
Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Ďalšie informácie