Všetky aktuality

CONECO 2018

10.4.2018

To najlepšie od spoločnosti HELUZ na veľtrhu CONECO 2018

HELUZ tehliarsky priemysel, v.o.s. si Vás dovoľuje pozvať na svoju expozíciu na najväčšom slovenskom stavebnom veľtrhu CONECO.

Popri už široko rozšíreného kompletného stavebného systému HELUZ zahŕňajúceho obvodové aj vnútorné tehlové bloky, vrátane tehál s najlepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami na trhu radu HELUZ Family 2in1 pre nízkoenergetické a pasívne domy, nosných roletových a žalúziových prekladov, plochých prekladov, keramických stropov, komínových systémov a špeciálnych tvaroviek bude prezentovaný unikátny akustický kompozitný blok HELUZ AKU KOMPAKT 21 brúsená a NOVINKU HELUZ AKU Z 17,5 brúsená.


Všetko si môžete prezrieť v dňoch 11. - 14. apríla na už tradičnom mieste v hale D.1 na stánku č. 200.


Atraktívnym lákadlom bude po novom stavanie v 3D virtuálnej realite, ktoré slúži ako k nácviku správnych technologických postupov, tak i ako súťažné pobavenie. Pre návštevníkov, ktorí sa chystajú v najbližších mesiacoch stavať rodinný dom, je pripravená  Jarná akcia HELUZ s ALZA, o ktorej sa dozviete viac na stánku.
Tešíme sa na Vašu návštevu veľtrhu a stretnutie na stánku!

Váš tím HELUZ.

Všetky aktuality

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Ďalšie informácie