Všetky aktuality

Štartuje nová kampaň

26.6.2018

CÍTÍTE TO TEPLO? POČUJETE TO TICHO? 

Nová kampaň HELUZ: CÍTITE TO TEPLO?

Sme lídrom inovácií v murovacích materiáloch novej generácie. Zameriavame sa na vývoj a výrobu tehlových blokov s výbornými tepelno-izolačnými vlastnosťami. Naším cieľom je vyrábať materiály pre moderné stavby, v ktorých je radosť žiť a pracovať. Radu FAMILY 2in1 a FAMILY sú vhodné pre výstavbu nulových, nízkoenergetických a pasívnych domov bez dodatočného zateplenia a predstavujeme ich v kampani pre nasledujúce dva roky s dôrazom na emócie "Cítite sa ako v bavlnke bez dodatočného zateplenia ...."

Nová kampaň HELUZ: POČUJETE TO TICHO?

Inovatívne kompozitné bloky AKU KOMPAKT 21 brúsená zvyšujú komfort a kvalitu života obyvateľov pri unikátnom pomere vzduchovej nepriezvučnosti a šírky. Je to do detailov prepracovaný konštrukčný systém akustických stien, ktorý je viac než len tehla. Spolu s obvodovými múrmi bez dodatočného zateplenia a integrovanou tieniacou technikou v nosných prekladoch, definuje nové štandardy užívateľského komfortu a zodpovedného prístupu k bývaniu. "Žite svoj život, nie susedov. Žite svoj život, nerušte ostatných ... ".

Všetky aktuality

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Ďalšie informácie