Chcete stavať rodinný dom a premýšľate ako by mal vyzerať?
Prejdite si po jednotlivých krokoch, čo vás čaká.

1. Aký dom?

V súčasnosti zákon umožňuje stavbu štyroch typov domov podľa energetickej náročnosti. Pasívny, nízkoenergetický, energeticky úsporný alebo energeticky vyhovujúci. Každý z nich má svoje špecifiká a použité materiály sa samozrejme líšia aj cenou. Sme schopní pripraviť pre vás riešenie presne na mieru vašim potrebám a spočítať, koľko to bude stáť.

Typy domov

2. Materiál

My samozrejme odporúčame tehly. Sú odolné, trvanlivé, pevné, udržia teplo i chlad, neprepustia hluk a vytvárajú zdravé podmienky na bývanie. Náš tehlový systém umožňuje perfektnú realizáciu celej hrubej stavby a hodí sa aj na vybudovanie pasívneho domu. Výrobky HELUZ vzhľadom k svojim parametrom neprekračujú cenu konkurenčných materiálov. Ak váhate, radi s vami všetky plusy a mínusy dôkladne preberieme.

Výrobky HELUZ

3. Projekt

Najlepšou cestou k perfektnému výsledku je nechať si návrh vypracovať projektantom, ktorý má s daným materiálom skúsenosti. Po celej republike máme množstvo spolupracovníkov, ktorí vedia pracovať so systémom  HELUZ. Ponúkame aj ďalšiu podporu, výpis materiálu, plány pokládky a statické návrhy konštrukcií. Ušetríte množstvo času a môžete sa spoľahnúť na profesionálny výsledok. 

Projektanti

4. Doprava materiálu

Doprava materiálu je ďalšou položkou, s ktorou treba počítať. Nie však u nás. Ako najväčší český výrobca tehál máme skutočne širokú distribučnú sieť v celej Českej republike. Objednaný materiál zadarmo privezieme na miesto stavby do troch dní. Najprv sa, samozrejme, dohodneme na vyhovujúcom termíne.

Doprava materiálu

5. Stavba

Dobrý projekt je jedna vec, dobré prevedenie stavebných prác je vec druhá. Chceme, aby všetko dopadlo čo najlepšie, a preto ponúkame pomoc našich odborníkov priamo na stavbe. Dohliadnu na tvorbu základovej dosky a sú pripravení prísť poradiť kedykoľvek v priebehu stavebných prác. K dispozícii máte aj množstvo nástrojov potrebných na stavbu, aby ste ich nemuseli kupovať len na jedno použitie.

Služby HELUZ

6. Úrady

Žiadna stavba sa nezaobíde bez množstva administratívy, ktorej navyše stále pribúda. Aj v tejto situácii sme pripravení pomôcť. Zdarma vám pripravíme preukaz energetickej náročnosti budovy a za zvýhodnenú cenu aj požiarne bezpečnostné riešenie.

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Ďalšie informácie