Všetky aktuality

Online webinár: HELUZ digitalizuje

2.6.2021

Ako sa zorientovať v záplave technických dát alebo ako si vybrať konštrukciu či výrobok pre projekt domu? To si ukážeme v piatok 11. júna od 10.00 hod. v rámci online webinára pomocou nového webového nástroja od spoločnosti HELUZ.

Registrujte sa: TU 
Live Stream: TU 

 
Produktový manažér z technického rozvoja spoločnosti HELUZ Ing. Pavel Heinrich bude prezentovať, ako a kde sa berú dáta, ktoré tvoria základ technických podkladov. V rámci webinára sa bude venovať taktiež stavebným otvorom a ich riešeniu v stavebnom systéme HELUZ. Bude predstavený jedinečný nástroj (objekt) pre Graphisoft ArchiCAD, ktorý rieši správny geometrický návrh stavebného otvoru s presahom do správneho výkazu materiálu vrátane doplnkových tehál. Ide o exkluzívne riešenie v rámci súčasného 3D navrhovania murovaných budov. Webinár je určený pre architektov a projektantov, ktorí majú záujem efektívne navrhovať murované domy.

Ako vám môžeme pomôcť, zistíte na: 

Všetky aktuality

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Ďalšie informácie