Všetky aktuality

Nominujte na firmových oscarov

28.5.2019

Praha 27. mája 2019 – Rozhodnite, kto tohto roku získa firmových oscarov: nominujte podnikateľa alebo spoločnosť na ocenenie pre firmy, ktorých si ľudia vážia, Český Goodwill 2019. Uzávierka pre nominácie do 7. ročníka je 30. júna.

Siedmykrát máte šancu udeliť firmových oscarov tým, ktorých si vážite za ich zodpovedný prístup k podnikaniu. Nominujte podnikateľov alebo spoločnosť na ocenenie Český Goodwill 2019. Nominovať môžete, či už ste zamestnanec, obchodný partner alebo jednoducho obdivovateľ danej firmy. Nezáleží pritom na veľkosti obratu ani počte zamestnancov. Nominácie sa podávajú jednoducho on-line prostredníctvom nominačného formulára na www.cesky-goodwill.cz.

Český Goodwill je ocenením pre firmy, ktoré si ľudia vážia, s históriou od roku 2013. Za ten čas česká poradenská firma HPCG, ktorá je autorom a usporiadateľom projektu, prijala viac než 600 nominácií. Z nich bolo vyše 350 finalistov a sedem desiatok z nich získalo titul Český Goodwill spojený s finančnou aj materiálnou podporou pre ďalší rozvoj ich podnikania.

Nominovať je možné do 4 základných kategórií: Tradície, Inovácie, Partner a MADE IN CZECHOSLOVAKIA, ktorá je novinkou pre tento rok. „Cieľom tejto kategórie je oceniť firmy, ktoré pokračujú v odkaze tradičnej značky Made in Czechoslovakia, svetovo známym symbolom úspešných českých aj slovenských výrobkov a služieb,“ vysvetlila riaditeľka HPCG Lenka Hlavatá s tým, že do tejto kategórie je možné nominovať české, slovenské i česko-slovenské firmy. „V tejto kategórii dochádza k spojeniu ocenení Český Goodwill a Slovenský Goodwill, ako predurčili minuloročné oslavy 100. výročia založenia ČSR,“ dodala.

Usporiadateľom ocenenia je česká poradenská firma ISO Consulting, člen skupiny HPCG. Na transparentný priebeh dohliada svetovo uznávaná certifikačná autorita TÜV SÜD Czech. Mediálnymi partnermi sú RADIOHOUSE, JC Decaux, Mladá frontaFTV Prima. Partnermi ocenení Český Goodwill 2019 sú spoločnosti X Production Digital, LORIKA CZ, Etnetera Group a HELUZ.

Pre viac informácií navštívte www.cesky-goodwill.cz

Všetky aktuality

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Ďalšie informácie