Všetky aktuality

INFOTHERMA 2019

15.1.2019

V stánku spoločnosti HELUZ sa návštevníci dozvedia aj o Jarnej akcii HELUZ s Alza.cz 

HELUZ BUDE VYSTAVOVAŤ NA VÝSTAVE INFOTHERMA. 

Spoločnosť HELUZ opäť predstaví svoj kompletný stavebný systém na

Tradičnej medzinárodnej výstave Infotherma, ktorá je venovaná vykurovaniu, úsporám energií a zmysluplnému využívaniu obnoviteľných zdrojov a uskutoční sa v dňoch 21. – 24. januára na výstavisku Černá louka v Ostrave.

Infotherma je špecializovanou výstavou, na ktorej sú prezentované domáce, ale aj svetové značky prispievajúce k tepelnej pohode našich domovov. Vo svojom stánku (pavilón NA1, stánok 32) preto bude spoločnosť HELUZ vystavovať svoj sortiment vrátane tehál s najlepšími tepelnoizolačnými vlastnosťami na trhu radu HELUZ FAMILY 2in1 pre nízkoenergetické a pasívne domy.

Nielen o výrobkoch, ale aj o službách bude prezentácia v stánku spoločnosti HELUZ. Už vo februári štartuje Jarná akcia HELUZ s Alza.cz a o tom, ako získať za objednávku tehál HELUZ darčekový poukaz v hodnote až desaťtisíc korún na nákup ľubovoľného tovaru na Alza.cz, sa návštevníci dozvedia práve v stánku HELUZ na výstave Infotherma.

Všetky aktuality

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Ďalšie informácie