Máte už vytvorenú projektovú dokumentáciu?
Nestrácajte čas prehŕňaním sa v cenníkoch a technických špecifikáciach.

Vypracujeme vám cenovú ponuku
vrátane výpisu materiálu, a to úplne zadarmo!

Výpočet spotreby materiálu zadarmo

Infolinky:

0800 106 206 tehly

0800 118 192 komíny

Dotazy pre cenové ponuky:

+420 385 793 047
+420 725 836 375
projekty@heluz.cz

Cenové ponuky

Centrálny e-mail: projekty@heluz.sk

Martin Stanislav
referent zákazníckeho servisu

+420 385 793 055
+420 720 412 497

stanislav@heluz.cz

Ivo Petrů
referent zákazníckeho servisu stropných konštrukcií

+420 385 793 019
+420 602 653 534

petru@heluz.cz

Josef Mikeska
referent zákazníckeho servisu - spracovanie kladačských plánov

+420 385 793 019
+420 724 764 842

mikeska@heluz.cz

Jan Míchal ml.
vedúci ponukového oddelenia, referent zákazníckeho servisu

+420 385 793 047
+420 725 836 375

jmichal@heluz.cz

Ing. Zlata Žemličková
manažerka zákaznického servisu

+420 385 793 054
+420 725 508 187

zemlickova@heluz.cz

Obchodní zástupcovia

Ing. Martina Hacajová
regionálny manažér


hacajova@heluz.sk

Ing. Martina Hacajová
Bratislava, Senec, Pezinok


+421 911 177 450

hacajova@heluz.sk

Katarína Erdélyszká
Dunajská Streda, Galanta, Šal‘a, Komárno, Nové Zámky


+421 948 033 431

erdelyszka@heluz.sk

Ing. Vladimír Studenič
Malacky, Senica, Skalica, Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Trenčín, Piešťany, Trnava


+421 917 926 643

vstudenic@heluz.sk

Michal Strnisko
Hlohovec, Levice, Topoľčany, Nitra, Zlaté Moravce, Partizánske, Žarnovica, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Banská Bystrica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Poltár, Rim. Sobota, V. Krtíš, Zvolen, Revúca


+421 948 500 376

strnisko@heluz.sk

Peter Synovec
Ilava, Púchov, Považská Bystrica, Bytča, Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Prievidza, Turčianske Teplice, Bánovce, Tvrdošín, Ružomberok, Dolný Kubín, Námestovo, Liptovský Mikuláš, , Rožňava, Poprad, Stará Ľubovňa, Spišská Nová Ves


+421 948 001 280

synovec@heluz.sk

Technické poradenstvo

Matúš Ondira
technický poradca


+421 915 981 953

ondira@heluz.sk

Ing. Stanislav Procházka
technický poradca


+421 949 707 985

prochazka@heluz.sk

Statik

Zakladanie staveb a požičovňa pomôcok

Centrálny e-mail: projekty@heluz.sk

Ing. Martina Hacajová
objednania zakladanie stavieb, požičiavanie pomôcok


+421 911 177 450

hacajova@heluz.sk

Dagmar Malechová
referent zákazníckeho servisu - objednania zakladanie stavieb, požičiavanie pomôcok

+420 385 793 024
+420 725 005 902

malechova@heluz.cz

Doprava

Predaj

Centrálny e-mail: predaj@heluz.sk

Ludmila Dolejší
referent zákazníckeho servisu

+420 385 793 036
+420 602 619 575

dolejsi@heluz.cz

Ing. Zlata Žemličková
manažérka zákazníckeho servisu

+420 385 793 054
+420 725 508 187

zemlickova@heluz.cz

Marketing

Ing. Marcela Filipová
marketingová špecialistka

+420 385 793 061
+420 725 720 818

filipova@heluz.cz

Lukáš Míchal
marketingový špecialista

+420 385 793 040
+420 725 794 316

lmichal@heluz.cz

Hana Bubeníčková
marketingová špecialistka

+420 385 793 023
+420 725 794 321

bubenickova@heluz.cz

Bc. Eliška Klimešová
vedúci marketingu

+420 385 793 026
+420 725 979 409

klimesova@heluz.cz

Nákup

Helena Kohoutová
asistentka riaditeľa nákupu

+420 385 793 030
+420 602 754 329

kohoutova@heluz.cz

Ing. Jan Krampl
riaditeľ nákupu


+420 602 409 135

krampl@heluz.cz

Expedícia - výdajné miesta

Dolní Bukovsko
zákaznícka fakturácia a predaj

+420 385 793 039
+420 606 691 030

expedice.db@heluz.cz

Hevlín
zákaznícka fakturácia a predaj

+420 515 274 218
+420 724 283 824

hevlin@heluz.cz

Libochovice
zákaznícka fakturácia a predaj

+420 416 591 386
+420 607 946 690

libochovice@heluz.cz

Technický rozvoj

Ing. Pavel Heinrich
produkt manažér

+420 385 793 028
+420 724 994 012

heinrich@heluz.cz

Ing. Zuzana Simandlová
projektová manažérka


+420 725 703 903

simandlova@heluz.cz

Ing. František Viktorín
prevádzkový technológ


+420 732 674 831

viktorin@heluz.cz

Bc. Tomáš Mengler
technik


+420 725 412 954

mengler@heluz.cz

Kamil Hrbek
procesný manažér


+420 602 176 590

hrbek@heluz.cz

Ing. Miroslav Vacek, Ph.D.
riaditeľ technického rozvoja

+420 385 793 028
+420 606 634 218

vacek@heluz.cz

Zákazková výroba

Kamil Žemlička
vedúci zákazkovej výroby


+420 725 380 774

kzemlicka@heluz.cz

Ing. Lenka Čecháčková
vedúci agendy

+420 385 793 025
+420 606 628 566

cechackova@heluz.cz

Ing. Martin Coufalík
riaditeľ zákazkovej výroby

+420 385 793 056
+420 602 284 566

coufalik@heluz.cz

Ekonomické oddelenie

Martina Dolejšková
finančný kontrolór

+420 385 793 020
+420 725 412 955

dolejskova@heluz.cz

Eva Vejvodová
účtovníčka

+420 385 793 043

vejvodova@heluz.cz

Markéta Radová
účtovníčka

+420 385 793 042

radova@heluz.cz

Irena Malá
mzdová účtovníčka

+420 385 793 044

mala@heluz.cz

Irena Stejskalová
pokladňa, účtovníčka

+420 385 793 043

stejskalova@heluz.cz

Vedenie firmy

Ing. Jan Smola
riaditeľ firmy a prokurista

+420 385 793 012

smola@heluz.cz

Ivana Schořovská
dobrá duša firmy

+420 385 793 012

schorovska@heluz.cz

Ing. Petr Stejskal
obchodný a marketingový riaditeľ

+420 385 793 011

stejskal@heluz.cz

Michaela Pintnerová
asistentka obchodného a merketingového riaditeľa

+420 385 793 011
+420 724 276 692

pintnerova@heluz.cz

Ing. Anna Koutská
ekonomická riaditeľka

+420 385 793 041

koutska@heluz.cz

Vladimír Fajtl
technický riaditeľ

+420 385 793 015

fajtl@heluz.cz

Tento web používa na poskytovanie služieb a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Ďalšie informácie