O firme HELUZ

Firma HELUZ cihlářský průmysl v. o. s. už viac než 130 rokov pre vás vyrába tradičný stavebný materiál. Nepredávame len tehly, ale komplexný tehlový stavebný systém, s ktorým zvládnete postaviť hrubú stavbu rodinného domu ľahko a rýchlo. Prezrite si výrobky so značkou HELUZ a presvedčte sa, že máme riešenie pre každú stavbu!

Tehly Heluz

HELUZ FAMILY 50Najširší sortiment tehlových výrobkov v Českej republike, výhodné ceny a vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti. Tehly HELUZ sú komplexným riešením pre stavby rodinných i bytových domov. Dodávame tehly pre obvodové aj vnútorné murivo, doplnkové a maloformátové tehly, nepálené tehly a všetko príslušenstvo od náradia po malty a ďalšie materiály a pomôcky pre murovanie. To všetko za vynikajúcu cenu a so širokou ponukou profesionálnych služieb.

Stropná konštrukcia Heluz.

Stropy HELUZ MIAKOStaviate a hľadáte kvalitný strop, ktorý je variabilný, rýchlo, jednoducho a úsporne položený, má dobré tepelno akumulačné a akustické vlastnosti a vysokú požiarnu odolnosť? Prezrite si stropné systémy HELUZ s dvoma unikátnymi konštrukčnými riešeniami!
Prvým je strop z nosníkov a vložiek HELUZ MIAKO. Strop HELUZ MIAKO je veľmi variabilný a možno ho použiť aj pri členitých a nepravidelných pôdorysoch miestností, pre konzoly balkónov a schodišťových podest. Navyše sa veľmi ľahko pokladá a mnohokrát nevyžaduje ani zložitú a nákladnú techniku.
Panely HELUZDruhé riešenie predstavujú keramické stropné panely. Ich najväčšou výhodou je rýchlosť výstavby. Na mieru vyrobený strop vám privezieme a behom pár hodín položíme. Okamžite tak máte únosný strop a môžete pokračovať v stavbe.
Stropy HELUZ majú keramický podhľad vhodný pre omietku a vďaka vysokej akumulácii tepla a schopnosti prijímať a uvoľňovať vlhkosť zabezpečia v miestnosti priaznivú mikroklímu.

Okenné a dverové preklady HELUZ

Nosné roletové a žaluziové překlady HELUZKvalitné preklady u okien a dverí sú dôležitou podmienkou pre správne fungovanie celej stavby. Aby sme vám čo najviac pomohli, máme v ponuke niekoľko druhov prekladov. Vyrábame nosné i ploché nenosné preklady pre okná i dvere. Ďalej ponúkame unikátne nosné roletové a žalúziové preklady určené pre zabudovanie vonkajšej tieniace techniky. Preklady HELUZ môžete použiť aj pri stavbe z iných materiálov, napr pórobetónových tvárnic..

Komínové systémy HELUZ

Komíny HELUZK tehlovému domu patrí tehlový komín. Preto sme vyvinuli komínový systém pre stavbu a rekonštrukciu komínov. Komíny HELUZ sa podobajú stavebnici - jednotlivé prvky systému zvoleného podľa vašich potrieb do seba presne zapadajú, stavba komína je vďaka tomu jednoduchá, úsporná a rýchla. Nový komín tak doslova rastie pred očami. Komínový systém HELUZ šetrí váš čas i peniaze. Ponúkame kompletné komínové systémy vrátane nadstrešných častí, ukončovacích prvkov a všetkého potrebného príslušenstva. Komíny HELUZ sú vhodné pre všetky druhy palív a spotrebičov. A ak nemáte dom z tehál - nevadí. Komínové systémy HELUZ sú vhodné aj pre stavby z ostatných materiálov. Prezrite si naše komínové systémy a presvedčte sa, že u nás príslovie "peniaze vyleteli komínom" zďaleka neplatí!.