10 dôvodov prečo voliť komíny HELUZ

Přejít na komínový systém HELUZ

1

Komplexnosť systému
Pripravíme vám na mieru komín od komínovej päty po nadstrešnú časť. V jednej dodávke tak dostanete naraz všetky komponenty pre stavbu komína.

2

Jednoduchá montáž formou stavebnice
Komínový systém je vyrobený tak, že do seba jednotlivé komponenty presne zapadajú. Stavať komín vás bude baviť!

3

Rýchle a presné murovanie
Brúsené tehlové tvarovky HELUZ spájané lepidlom zaisťujú vysokú presnosť murovania a významne šetria čas výstavby i peniaze. Pri stavbe komína so systémom HELUZ ušetríte až 50% času!

4

Komíny pre všetky stavby aj spotrebiče
Komínové systémy HELUZ sú vhodné pre všetky typy spotrebičov aj všetky druhy palív.

5

Variabilita systému
Unikátne brúsené tehlové tvarovky vám umožnia postaviť komínové teleso s ľubovoľným počtom prieduchov, kombináciou priemerov i typov vnútorných vložiek

6

Zníženie tepelných strát
Vysoký tepelný odpor komínových tvaroviek výrazne znížia tepelné straty objektu komínom

7

Riešenie nadstrešnej časti komína
Komínový systém HELUZ má mnoho variantov riešení pre nadstrešnú časť. Komín je možné omietnuť, obložiť tehlovými pásky, použiť komínové návleky alebo vymurovať nadstrešnú časť komína z betónových prstencov.

8

Certifikovaná kvalita
Všetky komínové systémy HELUZ úspešne prešli štátnymi skúškami a spĺňajú prísne požiadavky európskych noriem. Kvalitou sme si istí tak, že vám na komínový systém HELUZ KLASIK dávame záruku 30 rokov a na systém HELUZ PLYN 15 rokov.

9

Odborné poradenstvo
Preškolenie technicko-obchodní poradcovia sú po celej SR pripravení pomôcť s riešením vášho komína. Ich zoznam spolu s certifikovanými stavebnými firmami nájdete tu.

10

Zákaznícky servis
Pripravili sme pre vás širokú ponuku služieb. Pri výbere komína vám poradíme, pripravíme cenovú ponuku, vykonáme výpočet dymovodu a spalinové cesty a zaistíme tiež jeho revíziu. Služieb vám ponúkneme ešte oveľa viac - stačí nám zavolať na bezplatnú infolinku 0800 106 206.